Новини
Пустіть щедрувати до вашої хати!
 

 

Одним з найсокровенніших свят річного календаря в Україні споконвіку вважалось дзвінке і світле свято Різдва. Воно збирає родини з різних осельна спільну Святу Вечерю, на спільну коляду.
Саме така Різдвяна коляда відбулася нещодавно у нашому центрі «Кіт Муркіт». З вертепом, святковою вечерею, дідухами, різдвяними зірками та, звичайно, колядками та різдвяними піснеспівами та у виконанні маленьких вихованців Центру.
Як і водиться на такому святі, колядки лунали звідусіль, бажаючих було вдосталь. З вертепом завітали та сповістили про Святе народження ,як і годиться , звіздар , міхоноша, кіт та лікар, ангели , пастухи та козаки. Колядування супроводжувалось театралізованим дійством – “водінням кози”, що в різдвяній обрядодії було символом родючості, урожаю, життєдайної сили.
Разом з дітьми приймали участь в вертепі і наші батьки. Норовлива Коза, привітна і чарівна Господиня, веселий та дотепний Циган створили справжній святковий  настрій! А щоб кожна родина в Новому році мала добро та благополуччя дітлахи задобрювали рік власноруч зробленими оберегами та щедрим засіванням.
То ж нехай цей рік ,незважаючи ні на що, буде добрим, щедрим та радісним для всіх нас.

 

 
  Новини
 
30-04-2017

  Ми впевнені, що діти повинні проводити літо весело і з користю! Навіть в умовах великого міста є можливість і місце для творчості, інтелектуальних ігор, прогулянок, пізнання світу, спілкування і позитивних емоцій.

Детальніше

 
18-01-2017

 Різдвяна коляда відбулася нещодавно у нашому центрі «Кіт Муркіт». З вертепом, святковою вечерею, дідухами, різдвяними зірками та, звичайно, колядками та різдвяними піснеспівами та у виконанні маленьких вихованців Центру.

фото

 
 
  Порада
 

Домашній екран все більше витісняє бабусині казки, мамині колискові, розмови з татом.Та це невинне на перший погляд заняття приховує в собі ніабияку загрозу здоров'ю дитини..

 
 
  Фото дня
 
 

Наші друзі:

         

     
  © Центр детского развития. Все права защищены.