Новини
Весно, весняночко...
 

 Важко відшукати, в повсякденному побуті наших предків, обряди які були б поетичніші за обряди, пов´язані із зустріччю весни.
І цього року всі друзі Кота Муркота закликали весну піснями, веснянками, хороводами, іграми. Наші прабабці, здавна, перед приходом весни випікали обрядове печиво у вигляді жайворонків, голубків. Цих магічних птахів діти розносили по селу, співаючи «Благослови, мати, весну закликати! Весну закликати, зиму проводжати!»
Погляньте, яких пташок ми навчилися випікати з панні Ганною!

 
  Новини
 
30-04-2017

  Ми впевнені, що діти повинні проводити літо весело і з користю! Навіть в умовах великого міста є можливість і місце для творчості, інтелектуальних ігор, прогулянок, пізнання світу, спілкування і позитивних емоцій.

Детальніше

 
18-01-2017

 Різдвяна коляда відбулася нещодавно у нашому центрі «Кіт Муркіт». З вертепом, святковою вечерею, дідухами, різдвяними зірками та, звичайно, колядками та різдвяними піснеспівами та у виконанні маленьких вихованців Центру.

фото

 
 
  Порада
 

Домашній екран все більше витісняє бабусині казки, мамині колискові, розмови з татом.Та це невинне на перший погляд заняття приховує в собі ніабияку загрозу здоров'ю дитини..

 
 
  Фото дня
 
 

Наші друзі:

         

     
  © Центр детского развития. Все права защищены.