Новини
Любу матусю щиро вітаєм!
 

 Своїх найдорожчих, найрідніших, найкращих матусь вітали наші малята. Старанно готувалися до свята: малювали портрети своїх мам, вчили пісні, вірші, весняні таночки, підготували веселі сценки та казку про Козу і семеро козенят. Батьки активно приймали участь у святі .І справжнім подарунком був наш "симфонічний " оркестр під керуванням пані Ірини, що виконав пьесу Моцарта! Тож концерт був чудовим подарунком для всіх гостей!

фото зі свята

 
  Новини
 
30-04-2017

  Ми впевнені, що діти повинні проводити літо весело і з користю! Навіть в умовах великого міста є можливість і місце для творчості, інтелектуальних ігор, прогулянок, пізнання світу, спілкування і позитивних емоцій.

Детальніше

 
18-01-2017

 Різдвяна коляда відбулася нещодавно у нашому центрі «Кіт Муркіт». З вертепом, святковою вечерею, дідухами, різдвяними зірками та, звичайно, колядками та різдвяними піснеспівами та у виконанні маленьких вихованців Центру.

фото

 
 
  Порада
 

Домашній екран все більше витісняє бабусині казки, мамині колискові, розмови з татом.Та це невинне на перший погляд заняття приховує в собі ніабияку загрозу здоров'ю дитини..

 
 
  Фото дня
 
 

Наші друзі:

         

     
  © Центр детского развития. Все права защищены.