Новини
Урок для юних ботаніків.
 

Чи знаєте ви деякі види орхідей ростуть під землею? Що фікус і інжир ніколи не квітнуть бо їх квіти сховані в середині плоду? Іще багато нового ми дізнались, відвідавши Ботанічний сад.

Наші юні ботаніки познайомились з різноманітними видами цитрусових( ми смакували надзвичайно смачний плід псидіум кетлі, насіння якого ми зібрали і неодмінно посадимо в клубі). Мандруючи джунглями, діти познайомились з різдвяною пальмою ,плоди якої звисають на ниточках як різдвяні подарунки; з монстерою , плоди якої нагадують огірок а смаком ананас, милувалися азаліями і камеліями, розглядали водяну рослину пістію, яка настільки заповнює собою вільний простір, що кораблі не можуть пройти.

А справжнім відкриттям для нас була орхідея Катлея. Її назвали в честь англійського ботаніка Катлея, який отримавши посилку з Бразилії від свого колеги посадив шнурки, якими була обмотана посилка, і з них виросла ця чарівна квітка! Фото

 

 
  Новини
 
30-04-2017

  Ми впевнені, що діти повинні проводити літо весело і з користю! Навіть в умовах великого міста є можливість і місце для творчості, інтелектуальних ігор, прогулянок, пізнання світу, спілкування і позитивних емоцій.

Детальніше

 
18-01-2017

 Різдвяна коляда відбулася нещодавно у нашому центрі «Кіт Муркіт». З вертепом, святковою вечерею, дідухами, різдвяними зірками та, звичайно, колядками та різдвяними піснеспівами та у виконанні маленьких вихованців Центру.

фото

 
 
  Порада
 

Домашній екран все більше витісняє бабусині казки, мамині колискові, розмови з татом.Та це невинне на перший погляд заняття приховує в собі ніабияку загрозу здоров'ю дитини..

 
 
  Фото дня
 
 

Наші друзі:

         

     
  © Центр детского развития. Все права защищены.