Новини
Trick or treat
 


 

Хелоуін не так давно закріпився в нашій культурі ,коли дітлахи і дорослі вбираються у всяку казкову нечисть, подорожують по домівках і пригощаються там солодощами.
Цього разу після традиційних хелоіунських пісень і інсценізацій англійською мовою, наші діти разом з акторами театру "Вояж" вчилися готувати відлякуюче зілля, перевтілювалися в зомбі, веселилися, танцювали і за хелоуінською традицією назбирали повні пригорщі солодощів.

фото зі свята

 
  Новини
 
30-04-2017

  Ми впевнені, що діти повинні проводити літо весело і з користю! Навіть в умовах великого міста є можливість і місце для творчості, інтелектуальних ігор, прогулянок, пізнання світу, спілкування і позитивних емоцій.

Детальніше

 
18-01-2017

 Різдвяна коляда відбулася нещодавно у нашому центрі «Кіт Муркіт». З вертепом, святковою вечерею, дідухами, різдвяними зірками та, звичайно, колядками та різдвяними піснеспівами та у виконанні маленьких вихованців Центру.

фото

 
 
  Порада
 

Домашній екран все більше витісняє бабусині казки, мамині колискові, розмови з татом.Та це невинне на перший погляд заняття приховує в собі ніабияку загрозу здоров'ю дитини..

 
 
  Фото дня
 
 

Наші друзі:

         

     
  © Центр детского развития. Все права защищены.