Новини
Прийди, весно, прийди, красна!
 

 Важко відшукати, в повсякденному побуті наших предків, обряди які були б поетичніші  за обряди, пов´язані із зустріччю весни.

І цього року всі друзі Кота Муркота  закликали весну  піснями, веснянками,  хороводами,  іграми, навчилися топтали ряст, щоб бути здоровими, закопувати горщик каші. Наші прабабці, здавна, перед приходом весни випікали обрядове печиво у вигляді жайворонків, голубків.  Цих магічних птахів діти розносили по селу, співаючи  «Благослови, мати, весну закликати! Весну закликати, зиму проводжати!»
Тож і ми вчилися робити таке печиво разом з пані Ганною. Подивіться, що в нас вийшло!
 
 
  Новини
 
30-04-2017

  Ми впевнені, що діти повинні проводити літо весело і з користю! Навіть в умовах великого міста є можливість і місце для творчості, інтелектуальних ігор, прогулянок, пізнання світу, спілкування і позитивних емоцій.

Детальніше

 
18-01-2017

 Різдвяна коляда відбулася нещодавно у нашому центрі «Кіт Муркіт». З вертепом, святковою вечерею, дідухами, різдвяними зірками та, звичайно, колядками та різдвяними піснеспівами та у виконанні маленьких вихованців Центру.

фото

 
 
  Порада
 

Домашній екран все більше витісняє бабусині казки, мамині колискові, розмови з татом.Та це невинне на перший погляд заняття приховує в собі ніабияку загрозу здоров'ю дитини..

 
 
  Фото дня
 
 

Наші друзі:

         

     
  © Центр детского развития. Все права защищены.