Новини
День захисту дітей
 

Для дітлахів перший день літа – завжди веселе свято, наповнене цікавими подіями, зустрічами, новими враженнями.

  Наші вихованці зустрічали це свято в Українському домі, де відбувся Благодійний дитячий книжковий ярмарок. На святі на дітей чекали різноманітні конкурси, майстер класи, зустріч із улюбленим журналом «Малятко» і звісно гарний настій та подарунки
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 А для нас, дорослих, цей день — ще одне нагадування про величезну відповідальність за долю підростаючого покоління, за його виховання, здоров'я, освіту. Діти - це надія для будь-якої держави. І ми повинні зробити все можливе, щоб вони ніколи не знали сліз, а щасливе дитинство назавжди залишилося в пам'яті як найбільш безтурботна пора життя.
І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.
 
 

 

 

 
  Новини
 
30-04-2017

  Ми впевнені, що діти повинні проводити літо весело і з користю! Навіть в умовах великого міста є можливість і місце для творчості, інтелектуальних ігор, прогулянок, пізнання світу, спілкування і позитивних емоцій.

Детальніше

 
18-01-2017

 Різдвяна коляда відбулася нещодавно у нашому центрі «Кіт Муркіт». З вертепом, святковою вечерею, дідухами, різдвяними зірками та, звичайно, колядками та різдвяними піснеспівами та у виконанні маленьких вихованців Центру.

фото

 
 
  Порада
 

Домашній екран все більше витісняє бабусині казки, мамині колискові, розмови з татом.Та це невинне на перший погляд заняття приховує в собі ніабияку загрозу здоров'ю дитини..

 
 
  Фото дня
 
 

Наші друзі:

         

     
  © Центр детского развития. Все права защищены.