Новини
Вітаємо з перемогою
 

Дорогі друзі! Приємно сповістити вас про те, що ми стали переможцями всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Малюємо разом", який було організовано журналом "Малятко". Серед багатьох інших робіт журі конкурсу вибрало роботу "Диво-Дерево" юних художників з клубу дитячого розвитку "Кіт Муркіт". Фото дружньої мистецької команди "Кота Муркота" разом з власними віршами та привітаня переможцям від редакції надруковано в січневому  номері журналу.  Бажаємо усім маленьким митцям творчого натхнення, незабутніх вражень від спільної праці і нових захоплюючих перемог!

 
  Новини
 
30-04-2017

  Ми впевнені, що діти повинні проводити літо весело і з користю! Навіть в умовах великого міста є можливість і місце для творчості, інтелектуальних ігор, прогулянок, пізнання світу, спілкування і позитивних емоцій.

Детальніше

 
18-01-2017

 Різдвяна коляда відбулася нещодавно у нашому центрі «Кіт Муркіт». З вертепом, святковою вечерею, дідухами, різдвяними зірками та, звичайно, колядками та різдвяними піснеспівами та у виконанні маленьких вихованців Центру.

фото

 
 
  Порада
 

Домашній екран все більше витісняє бабусині казки, мамині колискові, розмови з татом.Та це невинне на перший погляд заняття приховує в собі ніабияку загрозу здоров'ю дитини..

 
 
  Фото дня
 
 

Наші друзі:

         

     
  © Центр детского развития. Все права защищены.