Новини
Переможці фотоконкурсу
 
 За час проведення фотоконкурсу "Хай завжди буду Я!" на сайті було розміщено 44 дитячі фотографії, і кожна є гідною перемоги. В результаті всі ми отримали чудову  можливість насолоджуватися  прекрасною галереєю позитивних фото наших усміхнених, щирих і таких забавних малюків.
 
Глядацька підтримка була дійсно гаряча, всі оцінки дуже високі, а симпатії різні, і тому ми вирішили не розподіляти призові місця, а просто вибрати трьох переможців з робіт, що набрали найбільшу кількість голосів. Перед тим як їх назвати, хочемо подякувати всім учасникам конкурсу за любов до фотографії, почуття гумору, сміливість, азарт і нездоланне бажання перемогти!
 

Отже, наші переможці:

 

"Бабушкины блины" Вининчук Марія, 1 рік 10 місяців.

Якби Марійка мала змогу балотуватися у Президенти, мабуть, вона мала б усі шанси перемогти: підтримка її робіт була справді шаленою.  Тож бажаємо Марійці не втрачати наполегливість, азарт та натхнення, з яким вона сьогодні справляється з бабусиними млинцями , а завтра.. хто знає?   
 
 
 

" Їхав, їхав козак містом...", Саша Чепурний, 5 років.

Моторний "козак" Сашко підкорив усіх своєю вправністю та невимушеною поставою у сідлі. Хай ніколи не згасає в козачих грудях бойовий дух та молодецьке завзяття!
 

 

"Пока мама не видит... ", Прийма Олександр, 1 рік і 6 місяців.

 Робота "Пока мама не видит.." - спражній маленький шедевр за емоційністю,  драматургією та художньою майстерністю. Браво!  

 
 
 
  
Всіх учасників конкурсу буде нагороджено яскравими пам’ятними дипломами від журналу «Малятко», а переможців чекає підписка на цей чудовий журнал та інші призи, серед яких найважливішим для кожного справжнього фотоаматора, безумовно, є те, що його роботу буде опубліковано в одному з найближчих номерів журналу «Малятко», де її зможуть побачити тисячі читачів з усієї України.
Центр дитячого розвитку «Кіт Муркіт»  ще раз вітає переможців і дякує всім, хто брав участь та голосував. А тих, хто не мав такої змоги цього разу, просимо не журитися, у вас ще буде можливість взяти участь у наступних конкурсах від «Кота Муркота»! 
 
  Новини
 
30-04-2017

  Ми впевнені, що діти повинні проводити літо весело і з користю! Навіть в умовах великого міста є можливість і місце для творчості, інтелектуальних ігор, прогулянок, пізнання світу, спілкування і позитивних емоцій.

Детальніше

 
18-01-2017

 Різдвяна коляда відбулася нещодавно у нашому центрі «Кіт Муркіт». З вертепом, святковою вечерею, дідухами, різдвяними зірками та, звичайно, колядками та різдвяними піснеспівами та у виконанні маленьких вихованців Центру.

фото

 
 
  Порада
 

Домашній екран все більше витісняє бабусині казки, мамині колискові, розмови з татом.Та це невинне на перший погляд заняття приховує в собі ніабияку загрозу здоров'ю дитини..

 
 
  Фото дня
 
 

Наші друзі:

         

     
  © Центр детского развития. Все права защищены.